Unold Fashion 87254 прирачник

Unold Fashion 87254
7.8 · 1
PDF прирачник
 · 56 страници
Англиски
прирачникUnold Fashion 87254

Bedienungsanleitung

Modelle 87254/87258

Instructions for use
Notice d´utilisation | Gebruiksaanwijzing
Istruzioni per l’uso | Manual de instrucciones
Návod k obsluze | Instrukcja obsługi

HAARTROCKNER FASHION

Copyright UNOLD AG | www.unold.de

Погледнете го бесплатно прирачникот за Unold Fashion 87254 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата фенови за коса и е оценет од 1 луѓе со просек од 7.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Unold Fashion 87254 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Unold , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Unold да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Unold
Fashion 87254 | 87254
фен за коса
4011689872549
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Функција за ладно дувањеДа
Број на брзини2
Број на нивоа за загревање2
Јонска функцијаНе
Тип моторЕднонасочна струја
Напојување
Моќност900 W
AC влезен напон220-240 V
AC влезна фреквенција50 - 60 Hz
Максимална влезна сила1100 W
Дизајн
Боја на производотBlack, Pink
Должина на кабелот2 m
2
Дизајнирано за патувањеДа
Тип закачувањеОтвор за обесување
Се закачуваДа
Тежина и димензии
Ширина65 mm
Длабочина130 mm
Висина190 mm
Содржина на пакување
Додаток за концентрирање на топлиот воздухДа
Млазница за дифузерДа
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Unold Fashion 87254 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати