Unold Compact blue 28128 прирачник

Unold Compact blue 28128
8.4 · 2
PDF прирачник
 · 64 страници
Англиски
прирачникUnold Compact blue 28128

Bedienungsanleitung

Instructions for use | Notice d´utilisation
Gebruiksaanwijzing | Istruzioni per l’uso
Instrucciones de uso | Návod k obsluze
Instrukcja obsługi
Modell 28120/28125/28128

KAFFEEAUTOMAT COMPACT

Copyright UNOLD AG | www.unold.de

Погледнете го бесплатно прирачникот за Unold Compact blue 28128 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата кафемати и е оценет од 2 луѓе со просек од 8.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Unold Compact blue 28128 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Unold , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Unold да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Unold
Compact blue 28128 | 28128
кафемат
4011689281280
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Позиција на апаратотВрз работна површина
Тип на производАпарат за филтер кафе
Број на одводи1
Резервоар за сварено кафеШолја
Капацитет на резервоар за вода1.25 L
Капацитет во шолји10 шолји
Тип влез за кафеМелено кафе
Тип апарат за кафеПолуавтоматски
Вградена мелницаНе
Ергономски
Боја на производотСина
Филтер за кафеДа
Вграден дисплејНе
Индикатор на ниво на водаДа
Видливо ниво на водаДа
Отстранлив резервоар за водаДа
Осветлен прекинувач за вклучување/исклучувањеДа
Други функции
Приклучок за вклучување/исклучувањеДа
Материјал на резервоарот за водаСтакло
Напојување
Моќност925 W
AC влезен напон220–240 V
AC влезна фреквенција50 Hz
Тежина и димензии
Ширина211 mm
Длабочина284 mm
Висина326 mm
Содржина на пакување
РачноДа
Функции и програми за готвење
Правење кафеДа
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Unold Compact blue 28128 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати