TriStar MW-2700 прирачник

TriStar MW-2700
8.4 · 1
PDF прирачник
 · 60 страници
Англиски
прирачникTriStar MW-2700

MW-2700

eN
Nl
FR
De
eS
PT
Pl
IT
SV

Instruction manual

Gebruiksaanwijzing

Mode d'emploi

Bedienungsanleitung

Manual de usuario

Manual de utilizador

Instrukcja obsługi

Manuale utente

Bruksanvisning

Погледнете го бесплатно прирачникот за TriStar MW-2700 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со TriStar MW-2700 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за TriStar , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на TriStar да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
TriStar
MW-2700 | MW-2700
Микробранова печка
8713016027009
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Тежина и димензии
Тежина10700 g
Тежина на пакување11700 g
Ширина- mm
Длабочина- mm
Висина- mm
Карактеристики
Внатрешен капацитет20 L
Тип контролирањеРотирачка
Моќност на микробрановата700 W
Број на нивоа на јачина5
Димензија на подвижната плоча255 mm
Вграден дисплејНе
Боја на производотБела
Позиција на апаратотВрз работна површина
Подвижна плочаДа
Други функции
Димензии на пакетот (Ш x Д x В)380 x 488 x 291 mm
Функции и програми за готвење
Функција на одмрзнувањеДа
Функција за повторно загревањеДа
Напојување
Поврзано оптоварување- W
AC влезен напон230 V
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за TriStar MW-2700 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати