TriStar BQ-6389 прирачник

TriStar BQ-6389
7.1 · 1
PDF прирачник
 · 84 страници
Англиски
прирачникTriStar BQ-6389
Table gas barbecue
BQ-6389
EN
Instruction manual
NL
Gebruiksaanwijzing
FR
Mode d’emploi
DE
Bedienungsanleitung
ES
Manual de usuario
PT
Manual de utilizador
PL
Instrukcja obsługi
IT
Manuale utente
SV
Användare

Погледнете го бесплатно прирачникот за TriStar BQ-6389 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Скари и е оценет од 1 луѓе со просек од 7.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со TriStar BQ-6389 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за TriStar , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на TriStar да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
TriStar
BQ-6389 | BQ-6389
Скара
8713016063892
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Извор на топлинаГас
Број на рингли/зони за готвење2
Вкупно напојување4800 W
ТипСкара
Електронско палењеДа
Систем за палењеPiezo
Функција за чадењеНе
Ергономски
Отстранлива фиока за капкиДа
Лесно движечки тркалаНе
НогалкиДа
Број на ногалки4 ногарка(и)
Дизајн
Боја на производотНерѓосувачки челик
Површина за готвење (Ш x Д)580 x 450 mm
Форма на површината за готвењеПравоаголна
Вградена способностНе
Материјал на куќиште-
ФорматНа маса
Тип горна површинаСито
КапакНе
Тежина и димензии
Висина230 mm
Ширина500 mm
Длабочина626 mm
Тежина23000 g
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за TriStar BQ-6389 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати