TriStar BQ-6385 прирачник

TriStar BQ-6385
7.4 · 1
PDF прирачник
 · 104 страници
Англиски
прирачникTriStar BQ-6385
GAS BAKING PLATE
BQ-6385
EN
Instruction manual
NL
Gebruiksaanwijzing
FR
Mode d’emploi
DE
Bedienungsanleitung
ES
Manual de usuario
PT
Manual de utilizador
PL
Instrukcja obsługi
IT
Manuale utente
SV
Bruksanvisning
CS
Návod na použití
SK
Návod na použitie

Погледнете го бесплатно прирачникот за TriStar BQ-6385 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Скари и е оценет од 1 луѓе со просек од 7.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со TriStar BQ-6385 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за TriStar , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на TriStar да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
TriStar
BQ-6385 | BQ-6385
Скара
8713016063854
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Извор на топлинаГас
Број на рингли/зони за готвење2
Вкупно напојување5500 W
ТипСкара
Електронско палењеДа
Систем за палењеPiezo
Функција за чадењеНе
Ергономски
Отстранлива фиока за капкиДа
Лесно движечки тркалаНе
НогалкиДа
Број на ногалки4 ногарка(и)
Дизајн
Боја на производотЦрна, сребрена
Слој што не се лепиДа
Површина за готвење (Ш x Д)487 x 425 mm
Форма на површината за готвењеЧетириаголен
Вградена способностНе
Материјал на куќиште-
Материјал на површината за готвењеНерѓосувачки челик
ФорматНа маса
Тип горна површинаСито
КапакНе
Тежина и димензии
Висина240 mm
Ширина520 mm
Длабочина540 mm
Тежина10100 g
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за TriStar BQ-6385 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати