Technoline BC 700 прирачник

Technoline BC 700
8.5 · 15
PDF прирачник
 · 176 страници
Англиски
прирачникTechnoline BC 700
BC-700 CHARGER
BC-700 BATTERY CHARGER
BC-700 CHARGEUR
BC-700 BATTERIJLADER
BC-700 CARICABATTERIE
BC-700 CARGADOR DE PILAS
Betriebsanleitung
Instruction Manual
Manuel d'Utilisation
Handleiding
Manuale delle istruzioni
Manual de Instrucciones

Погледнете го бесплатно прирачникот за Technoline BC 700 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата полначи за батерии и е оценет од 15 луѓе со просек од 8.5. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Technoline BC 700 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Technoline , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Technoline да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Technoline
BC 700 | BC 700
полнач за батерии
3700123851615, 0702795999643, 0702795999612
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Перформанси
ТипПолнач на батерии во затворен простор
Напојување
Влезен напон100-240 V
Струја за полнење200/ 500/ 700 mA
Батерија
Капацитет на батеријата3000 mAh
Вклучени се батерииНе
Карактеристики
Поддржан број на батерии2
Компатибилни големини на батеријатаAA, AAA
Технологии за компатибилни батерииNickel-Cadmium (NiCd), Nickel-Metal Hydride (NiMH)
Карактеристики за заштита од струјаПрегревање
Дизајн
Боја на производотЦрн
Вграден дисплејДа
Тежина и димензии
Ширина40 mm
Длабочина75 mm
Висина130 mm
Податоци за пакувањето
Квантитет по пакување1 pc(s)
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Technoline BC 700 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати