Sony RDP-XA900iP прирачник

Sony RDP-XA900iP
6.8 · 2
PDF прирачник
 · 108 страници
Англиски
прирачникSony RDP-XA900iP
RDP-XA900iP

Personal Audio

Docking System

Operating Instructions US
Mode d’emploi FR
Manual de
instrucciones
ES

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Sony RDP-XA900iP тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Звучници и е оценет од 2 луѓе со просек од 6.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Sony RDP-XA900iP или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Sony RDP-XA900iP, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Sony RDP-XA900iP да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Sony RDP-XA900iP спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Sony RDP-XA900iP.

Општо
Марка Sony
Модел RDP-XA900iP | KITRDPXA900MI.Y
Производ Звучник
EAN 4905524825213, 4905524922615, 8029276073466
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Аудио
Канали за аудиоизлез 2.1 канали
RMS-напон 200 W
Опсег на фреквенција - Hz
Импеданца 8 Ω
Порти и интерфејси
Поврзување слушалки USB
Bluetooth Да
Помошен влез Да
Композитен видеоизлез 1
Профили на Bluetooth A2DP,AVRCP
Радио
FM-радио -
Напојување
Тип напојување Наизменична струја
AC влезен напон 230 V
AC влезна фреквенција 50 Hz
Потрошувачка на енергија (типична) 70 W
Вграден полнач Да
Тежина и димензии
Ширина 600 mm
Длабочина 201 mm
Висина 200 mm
Тежина 7000 g
Содржина на пакување
Рачно Да
Рачна далечинска контрола Да
Дизајн
Боја на производот Црн
Контрола за гласноста Дигитални
Дијаметар на вуферот 70 mm
Дијаметар на делот за високи тонови 20 mm
Перформанси
Компатибилност за приклучна подлога за Apple iPad,iPhone,iPod
Стабилизатор Да
Други функции
Ethernet LAN конекција Да
Безжична врска Да
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Sony RDP-XA900iP подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати