Sony HDR-XR200E прирачник

Sony HDR-XR200E
5.3 · 1
PDF прирачник
 · 134 страници
Англиски
прирачникSony HDR-XR200E
Table of Contents Useful Recording Techniques Index
GB
Click
Handycam Handbook
HDR-XR100E/XR105E/XR106E/XR200E/
XR200VE
2009 Sony Corporation 4-121-424-11(1)

Погледнете го бесплатно прирачникот за Sony HDR-XR200E тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Видео фотоапарати и е оценет од 1 луѓе со просек од 5.3. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Sony HDR-XR200E или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Sony , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Sony да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Sony
HDR-XR200E | HDR-XR200E
Видео фотоапарат
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Систем на леќи
Дигитален зум180 x
Оптички зум15 x
Стабилизатор на сликаДа
Сензор за слики
Вкупно мегапиксели4 MP
Големина на оптички сензор1/5 "
Дисплеј
ЕкранLCD
Дијагонала на екран2.7 "
Други функции
Резолуција1920 x 1080 пиксели
Ноќен режимДа
Минимум RAM122880 MB
Порти и интерфејси
USB 2.0 порти количина1
HDMIДа
Тежина и димензии
Тежина390 g
Ширина70 mm
Длабочина122 mm
Висина68 mm
Дизајн
Боја на производотЦрн
Батерија
Тип батеријаПовторно се полнат
Содржина на пакување
Рачна далечинска контролаДа
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Sony HDR-XR200E подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати