Sony HDR-XR100E прирачник

Sony HDR-XR100E
5.2 · 1
PDF прирачник
 · 134 страници
Англиски
прирачникSony HDR-XR100E
Table of Contents Useful Recording Techniques Index
GB
Click
Handycam Handbook
HDR-XR100E/XR105E/XR106E/XR200E/
XR200VE
2009 Sony Corporation 4-121-424-11(1)

Погледнете го бесплатно прирачникот за Sony HDR-XR100E тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Видео фотоапарати и е оценет од 1 луѓе со просек од 5.2. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Sony HDR-XR100E или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Sony , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Sony да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Sony
HDR-XR100E | HDR-XR100E
Видео фотоапарат
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Систем на леќи
Дигитален зум120 x
Оптички зум10 x
Сензор за слики
Вкупно мегапиксели4 MP
Големина на оптички сензор1/5 "
Дисплеј
ЕкранLCD
Дијагонала на екран2.7 "
Други функции
Резолуција1920 x 1080 пиксели
Внатрешна меморија81920 MB
Порти и интерфејси
USB 2.0 порти количина1
HDMIДа
Тежина и димензии
Тежина330 g
Ширина69 mm
Длабочина118 mm
Висина68 mm
Дизајн
Боја на производотЦрн
Батерија
Тип батеријаПовторно се полнат
покажи повеќе
adslot

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Sony HDR-XR100E подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати