Sonos Play:3 прирачник

Sonos Play:3
7.8 · 3
PDF прирачник
 · 24 страници
Англиски
прирачникSonos Play:3
Sonos
®
PLAY:3
Product Guide

Погледнете го бесплатно прирачникот за Sonos Play:3 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата аудио емитувачи и е оценет од 3 луѓе со просек од 7.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Sonos Play:3 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Sonos , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Sonos да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Sonos
Play:3 | PLAY3UK1BLK
аудио емитувач
0180501002052, 1805010020524, 8717755771339
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Звучници
Број на двигатели3
Вградени звучнициДа
Дизајн
Материјал на куќиштеПластика
Боја на производотЦрн
Тежина и димензии
Ширина268 mm
Длабочина160 mm
Висина132 mm
Тежина2600 g
Напојување
AC влезна фреквенција50 - 60 Hz
AC влезен напон120 - 240 V
Технички детали
Поддржани интернет радио услугиiTunes, Last.fm, Pandora, Rhapsody, Slacker, Spotify, TuneIn
Поддржани услуги за пренос на мрежаPandora, WiMP
Поддржани аудио форматиMP3, WMA
Поддржани радиофреквенции-
Далечинска поддршка за паметни телефониДа
Вградени медиуми за складирањеНе
Порти и интерфејси
Ethernet LAN конекцијаДа
Стапки за податоци од Етернет LAN10, 100 Mbit/s
Wi-FiДа
USB портиНе
Компатибилност за приклучна подлога за Apple-
BluetoothНе
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Sonos Play:3 подолу.

Колку тежи Sonos Play:3?

Sonos Play:3 тежи 2600 g.

Која е висината на Sonos Play:3?

Sonos Play:3 има висина од 132 mm.

Колкава е ширината на Sonos Play:3?

Sonos Play:3 има ширина од 268 mm.

Која е длабочината на Sonos Play:3?

Sonos Play:3 има длабочина од 160 mm.

Дали прирачникот за Sonos Play:3 е достапен на Македонец?

За жал, прирачникот за Sonos Play:3 не е достапен на Македонец. Овој прирачник е достапен на Англиски.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати