Soehnle Pino Pastel прирачник

Soehnle Pino Pastel
5.7 · 1
PDF прирачник
 · 2 страници
Англиски
прирачникSoehnle Pino Pastel

Погледнете го бесплатно прирачникот за Soehnle Pino Pastel тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата ваги и е оценет од 1 луѓе со просек од 5.7. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Soehnle Pino Pastel или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Soehnle , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Soehnle да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Soehnle
Pino Pastel | 63833
вага
4006501638311, 4006501638328, 4006501638335
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Перформанси
ТипЕлектронска вага за мерење тежина
Максимален капацитет за тежина180 kg
Автоматско исклучувањеДа
Функција на запомнувањеНе
Мерење на индексот на телесна маса (BMI)Не
Боја на производотЖолта
Прецизност100 g
МатеријалGlass, Plastic
ОбликЧетириаголен
Мерење на базална метаболичка стапка (BMR)Не
Мерни единициkg, lb
Дисплеј
ЕкранLCD
Екран за лесно читањеДа
Тежина и димензии
Ширина300 mm
Длабочина300 mm
Висина25 mm
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Soehnle Pino Pastel подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати