Scarlett SC1706 прирачник

Scarlett SC1706
8.3 · 1
PDF прирачник
 · 27 страници
Англиски
прирачникScarlett SC1706

SC-1706

17 L

INSTRUCTION MANUAL

РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ
ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
GB MICROWAVE OVEN....................................................................................... 4
RUS МИКРОВОЛНОВАЯ ПЕЧЬ......................................................................... 5
CZ MIKROVLNNÁ TROUBA............................................................................... 7
BG МИКРОВЪЛНОВА ПЕЧКА......................................................................... 8
PL KUCHENKA MIKROFALOWA.................................................................... 10
RO CUPTOR CU MICROUNDE.......................................................................... 12
UA МІКРОХВИЛЬОВА ПІЧ ................................................................................ 13
SCG МИКРОТАЛАСНА ПЕЋ................................................................................ 15
EST MIKROLAINEAHI ............................................................................................. 16
LV MIKROVIĻŅU KRĀSNS................................................................................. 18
LT MIKROBANGŲ KROSNELĖ........................................................................ 19
H MIKROHULLÁMÚ SÜTŐ............................................................................... 21
KZ МИКРОТОЛҚЫНДЫ ПЕШ.......................................................................... 22
D MIKROWELLENOFEN................................................................................... 24
CR MIKROVALNA PEĆNICA.............................................................................. 26
www.scarlett.ru

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Scarlett SC1706 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.3. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Scarlett SC1706 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Scarlett , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Scarlett SC1706 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Scarlett SC1706.

Општо
Марка Scarlett
Модел SC1706
Производ Микробранова печка
Јазик Англиски
Вид на документ PDF

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Scarlett SC1706 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати