Samsung SPD-400 прирачник

Samsung SPD-400
5.8 · 1
PDF прирачник
 · 78 страници
Англиски
прирачникSamsung SPD-400

NETWORK VIDEO DECODER

User Manual

SPD-400

Погледнете го бесплатно прирачникот за Samsung SPD-400 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Дигитален декодер и е оценет од 1 луѓе со просек од 5.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Samsung SPD-400 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Samsung , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Samsung
SPD-400 | SPD-400
Дигитален декодер
6950207320170, 6950207322211, 705381604006, 8801089060464, 8801089060495, 0705381604006
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Тежина и димензии
Ширина178 mm
Длабочина128 mm
Висина34 mm
Тежина530 g
Ширина178 mm
Длабочина128 mm
Висина34 mm
Тежина530 g
Порти и интерфејси
Технологија на поврзувањеЖичена
Укажување
ЛЕД-индикаториДа
Напојување
Тип напојувањеЕднонасочна струја
Потрошувачка на енергија (типична)10 W
Боја
Боја на производотНерѓосувачки челик
Карактеристики
ЛЕД-индикаториДа
Боја на производотНерѓосувачки челик
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Samsung SPD-400 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати