Samsung SC4350 прирачник

Samsung SC4350
8.5 · 3
PDF прирачник
 · 32 страници
Англиски
прирачникSamsung SC4350

VACUUM CLEANER

Register your product at www.samsung.com/global/register
Before operating this unit, please read the instructions carefully.
Indoor use only.

Operating Instructions

EN
DJ68-00387E(0.3) 2/20/08 11:06 AM Page 1

Погледнете го бесплатно прирачникот за Samsung SC4350 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Правосмукалки и е оценет од 3 луѓе со просек од 8.5. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Samsung SC4350 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Samsung , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Samsung
SC4350 | SC4350
Правосмукалка
8808987232481
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Напојување
Моќ на вшмукување360
Максимална влезна сила1800 W
Перформанси
Филтрирање на вшмуканиот воздухHEPA
Работен радиус9 m
Правосмукалка24 kPa
Проток на воздух36 l/s
Ниво на бучава83 dB
Метод на одделување на отпадотФилтрирање
Дизајн
Без кабелНе
Вид на чистењеСуво
ТипЦилиндричен вакум
Боја на производотЦрн
Флексибилно цревоДа
Други функции
Телескопска цевкаДа
Капацитет за сува прашина1.3 L
Димензии (ШхДхВ)280 x 395 x 238 mm
Ергономски
Автоматско собирање на кабелДа
Должина на кабелот6 m
Складирање на жицатаДа
Содржина на пакување
Четка за прашинаДа
Тежина и димензии
Тежина4200 g
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Samsung SC4350 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати