Pioneer DEH-X8700BH прирачник

Pioneer DEH-X8700BH
6.8 · 1
PDF прирачник
 · 96 страници
Англиски
прирачникPioneer DEH-X8700BH
English Français Español

CD RDS RECEIVER

AUTORADIO CD RDS

REPRODUCTOR DE CD CON RECEPTOR RDS

DEH-X8700BH

DEH-X8700BS

Owner’s Manual

Mode d’emploi

Manual de instrucciones

Important (Serial number)
The serial number is located on the bottom of this unit. For your own security and
convenience, be sure to record this number on the enclosed warranty card.
Important (Numéro de série)
Le numéro de série se trouve au bas de cet appareil. Pour votre sécurité et votre commodité,
veillez à noter ce numéro sur la carte de garantie fournie.
Importante (Número de serie)
El número de serie se encuentra en la parte inferior de esta unidad. Por su propia seguridad
y comodidad, asegúrese de anotar este número en la tarjeta de garantía que se adjunta.

Погледнете го бесплатно прирачникот за Pioneer DEH-X8700BH тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата радија за автомобил и е оценет од 1 луѓе со просек од 6.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Pioneer DEH-X8700BH или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Pioneer , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Pioneer да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Pioneer
DEH-X8700BH | DEH-X8700BH
радио за автомобил
778547963279, 884938265003, 0884938265003, 0778547963279
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Големина на DIN1 DIN
СтабилизаторДа
Канали за аудиоизлез4.0 канали
Боја на производотЦрна, сребрена
Излезна моќност- W
Подготвен за iPodДа
Отстранлив преден панелДа
Поддржани типови дисковиCD, CD-R, CD-RW
Директна контрола преку iPodДа
Радио
Систем за радиоподатоци (RDS)Да
Поддржани радиофреквенцииAM, FM
Мултимедиумски
CD-R репродукцијаДа
CD-RW репродукцијаДа
MP3 репродуцирањеДа
Директна репродукција од USBДа
Поддржани аудио форматиFLAC, MP3, WAV, WMA
Дисплеј
CD текстДа
Вграден дисплејДа
Осветлување на екранотДа
Боја на осветлувањеПовеќенаменски
ЛЕД-заднинско светлоДа
Порти и интерфејси
Помошен влезДа
Излези на кабелот (RCA)3
BluetoothДа
Профили на BluetoothAVRCP, HFP
USB порти количина1
Функции на BluetoothХендсфри повикување
USB портиДа
USB верзија2.0
Содржина на пакување
Рачна далечинска контролаДа
Гаранциска картичкаДа
Технички детали
Највисок излезна моќност за музика (PMPO)200 W
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Pioneer DEH-X8700BH подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати