Philips Saeco Energica Focus HD8852 прирачник

Philips Saeco Energica Focus HD8852
9.5 · 2
PDF прирачник
 · 76 страници
Англиски
прирачникPhilips Saeco Energica Focus HD8852
USER MANUAL
PLEASE READ THIS USER MANUAL CAREFULLY BEFORE USING THE MACHINE.
Register your product and get support at

www.philips.com/welcome

English
Type HD8852
EN
02
02

Погледнете го бесплатно прирачникот за Philips Saeco Energica Focus HD8852 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Кафемати и е оценет од 2 луѓе со просек од 9.5. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Philips Saeco Energica Focus HD8852 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Philips , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Philips да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Philips
Saeco Energica Focus HD8852 | HD8852/01
Кафемат
8710103588597
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Перформанси
Капацитет во шолји11 шолји
Тип влез за кафеЗрна кафе
Капацитет на резервоар за вода1.6 L
Капацитет на резервоарот за млеко500 L
Капацитет за зрна кафе300 g
Резервоар за млекоДа
Тип на производМашина за еспресо
Тип апарат за кафеЦелосно автоматски
Максимален оперативен притисок15 бар
Вградена мелницаДа
Автоматска заштита од бигорДа
Самостојно чистењеДа
Позиција на апаратотВрз работна површина
Систем за топла водаДа
Ергономски
Вграден дисплејДа
Тип екранLED
Боја на производотBlack, Stainless steel
Материјал на куќиште-
Должина на кабелот80 m
Тежина и димензии
Ширина245 mm
Длабочина360 mm
Висина420 mm
Тежина13400 g
Напојување
AC влезен напон230 V
AC влезна фреквенција50 Hz
Режим за штедење енергијаДа
Моќност1400 W
Функции и програми за готвење
Правење еспресоДа
покажи повеќе
adslot

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Philips Saeco Energica Focus HD8852 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати