Philips MCM3000 прирачник

Philips MCM3000
7.8 · 3
PDF прирачник
 · 21 страници
Англиски
прирачникPhilips MCM3000

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Philips MCM3000 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Hi-Fi системи и е оценет од 3 луѓе со просек од 7.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Philips MCM3000 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Philips MCM3000, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Philips MCM3000 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Philips MCM3000 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Philips MCM3000.

Општо
Марка Philips
Модел MCM3000 | MCM3000/12
Производ Hi-Fi систем
EAN 3610170491705, 8712581592523, 871258163478, 8712581634780
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Мултимедиумски
RMS-напон 100 W
Тип звучници 2-насочно
Број на звучници 2
Бас со отвор -
Караоке Не
Дизајн
Касетофон Не
Плеер за оптички дискови Да
Број на оптички дискови 1 дискови
Боја на производот Црн
Тип Домашен мини аудиосистем
Перформанси
MP3 репродуцирање Да
Поддржани аудио формати MP3,WMA
Интегриран читач на картички Не
ЛЕД-индикатори Да
Радио
Поддржани радиофреквенции FM
Дисплеј
Тип екран VFD
Други функции
Компатибилност за приклучна подлога за Apple Не е поддржано
Снимање видео Не
CD-R репродукција Да
CD-RW репродукција Да
Порти и интерфејси
Поврзување слушалки 3,5 мм
Поврзување со микрофон 3,5 мм
USB 2.0 порти количина 1
Излези за слушалки 1
Влез за микрофон Да
Помошен влез Да
USB порти Да
Напојување
Напојување Наизменична струја
Влезна фреквенција 50 - 60 Hz
Влезен напон 220-240 V
Тежина и димензии
Ширина 230 mm
Длабочина 230 mm
Висина 141 mm
Тежина 5700 g
Тежина на пакување 6800 g
Ширина на пакување 512 mm
Длабочина на пакување 276 mm
Висина на пакување 305 mm
Длабочина на главниот звучник 210 mm
Висина на главниот звучник 259 mm
Ширина на главниот звучник 139 mm
Ергономски
Контрола за гласноста Дигитални
Содржина на пакување
Вклучени кабли Наизменична струја
Рачно Да
Кратко упатство за вклучување Да
Вклучен адаптер за електрично напојување Да
Вмрежување
Wi-Fi -
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Philips MCM3000 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати