Philips HD2647 прирачник

Philips HD2647
7.4 · 1
PDF прирачник
 · 60 страници
Англиски
прирачникPhilips HD2647
Register your product and get support at

www.philips.com/welcome

HD2647, HD2627

Погледнете го бесплатно прирачникот за Philips HD2647 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Тостери и е оценет од 1 луѓе со просек од 7.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Philips HD2647 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Philips , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Philips да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Philips
HD2647 | HD2647/20
Тостер
3610170545149, 8012335910536, 8710103356431, 8710103392347, 8710103392354, 8710103392361, 18710103616068, 68710103616063, 8710103616061
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Карактеристики
Складирање на жицатаДа
Нелизгачко стопалоДа
Повеќе поставки на тостерот7
Број на парчиња4 парче(иња)
Отвор за сендвичи-
Автоматско исклучувањеДа
Боја на производотBlack, Metallic
Тежина и димензии
Должина на кабелот0.85 m
Големина на отворот (Д x Ш x В)136 x 28 x 130 mm
Напојување
Моќност1800 W
AC влезна фреквенција50 - 60 Hz
AC влезен напон220-240 V
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Philips HD2647 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати