Philips EasyStar FC8802 прирачник

Philips EasyStar FC8802
6.7 · 1
PDF прирачник
 · 124 страници
Англиски
прирачникPhilips EasyStar FC8802
FC8802
FC8800

User manual

Погледнете го бесплатно прирачникот за Philips EasyStar FC8802 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Правосмукалки и е оценет од 1 луѓе со просек од 6.7. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Philips EasyStar FC8802 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Philips , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Philips да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Philips
EasyStar FC8802 | FC8802/71
Правосмукалка
8710103591931, 871010359194, 8710103591948
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Тежина и димензии
Тежина1300 g
Висина50 mm
Ширина- mm
Дијаметар300 mm
Податоци за пакувањето
Тежина на пакување2300 g
Напојување
Време на полнење4 h
Потрошувачка на енергија (во мирување)0.7 W
Време на работа50 мин.
Технологија на батеријатаНикел метал хидрид (NiMH)
Капацитет на батеријата800 mAh
Напон на батеријата14.4 V
Дизајн
Боја на производотAnthracite, Metallic
Тип сад за прашинаБез вреќичка
Вграден дисплејНе
ОбликТркалезен
Перформанси
Капацитет за прашина (вкупно)0.2 L
Поддржани подни површиниLaminate, Tiles, Wood
Откривање скалиДа
Број на четки4
Интегрирани сензориИнфрацрвен сензор
Систем за HEPA-филтрирањеНе
Тип четкаСтоечки
Технички детали
Број на филтри2 pc(s)
Четка за чистењеДа
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Philips EasyStar FC8802 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати