Philips Avance Collection HR1932 прирачник

Philips Avance Collection HR1932
9.7 · 1
PDF прирачник
 · 66 страници
Англиски
прирачникPhilips Avance Collection HR1932
EN User manual
BG Ръководство за потребителя
CS Příručka pro uživatele
HR Korisnički priručnik
HU Felhasználói kézikönyv
RO Manual de utilizare
SK Príručka užívateľa
SL Uporabniški priročnik
SR` Korisnički priručnik

HR1931, HR1932

HR1933, HR1934

3000 000 80211 B

Погледнете го бесплатно прирачникот за Philips Avance Collection HR1932 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата соковници и е оценет од 1 луѓе со просек од 9.7. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Philips Avance Collection HR1932 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Philips , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Philips да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Philips
Avance Collection HR1932 | HR1932/30
соковник
6923410753127
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Карактеристики
Должина на кабелот1 m
Земја на потеклоКина
Тип на производСоковник
Капацитет на бокал1 L
Капацитет на садот за пулпа1 L
Сад за сокНе
Боја на производотMetallic, Pink
Сад за пулпаДа ml
Делови соодветни за миење во машина за садовиДа
Нелизгачко стопалоДа
Број на брзини-
Напојување
Моќност200 W
AC влезен напон220-240 V
AC влезна фреквенција50-60 Hz
Податоци за пакувањето
БокалДа
Книга со рецептиДа
Материјал
Материјал на бокалитеПластика
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Philips Avance Collection HR1932 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати