Philips AJ3231 прирачник

Philips AJ3231
8.4 · 5
PDF прирачник
 · 12 страници
Англиски
прирачникPhilips AJ3231

Clock Radio

User manual

AJ3231
Register your product and get support at

www.philips.com/welcome

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Philips AJ3231 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Радио часовник и е оценет од 5 луѓе со просек од 8.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Philips AJ3231 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Philips AJ3231, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Philips AJ3231 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Philips AJ3231 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Philips AJ3231.

Општо
Марка Philips
Модел AJ3231 | AJ3231/05
Производ Радио часовник
EAN 5055257693630
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Батерија
Поддржан број на батерии 1
Напон на батеријата 9 V
Тежина и димензии
Тежина 900 g
Дисплеј
Цифри на екранот 4 цифри
Вграден дисплеј Да
Радио
Тип радио Часовник
Тип тјунер -
Поддржани радиофреквенции FM,MW
PLL синтезатор -
Аудио
RMS-напон 0.1 W
Звучници
Вградени звучници Да
Порти и интерфејси
Излези за слушалки -
Карактеристики
MP3 репродуцирање Да
Боја на производот -
Контрола за гласноста Ротирачка
Други функции
Компатибилност за приклучна подлога за Apple Не е поддржано
Тежина (со вклучена батерија) 900 g
Функција за часовник Да
Рачно Да
Податоци за пакувањето
Ширина на пакување 148 mm
Длабочина на пакување 73 mm
Висина на пакување 170 mm
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Philips AJ3231 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати