Optoma BE6i прирачник

Optoma BE6i
7.9 · 3
PDF прирачник
 · 17 страници
Англиски
прирачникOptoma BE6i
BE6i
Bluetooth in-ear headphones
User manual
Regulatory model name: APBELI

Погледнете го бесплатно прирачникот за Optoma BE6i тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата слушалки и е оценет од 3 луѓе со просек од 7.9. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Optoma BE6i или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Optoma , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Optoma да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Optoma
BE6i | H1MB2212G295
слушалки
5055387637788, 5055387637795, 796435301644, 796435301651, 0796435301651
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Слушалки
Фреквенција на слушалки20 - 20000 Hz
Чувствителност на слушалки95 dB
Импеданца20 Ω
Двигателска единица10 mm
Тип на двигателДинамични
Поставување на ушитеЗа во уво
Микрофон
Чувствителност на микрофон-42 dB
Тип микрофонПоврзан
Тежина и димензии
Тежина18 g
Содржина на пакување
Вклучени каблиМикро-USB
Футрола за носењеДа
Кратко упатство за вклучувањеДа
Ушни перничињаДа
Перформанси
ЛЕД-индикаториДа
Должина на кабел561 m
Контрола за гласностаДигитални
Копчиња со функцииVolume +, Volume -
Софтвер без инсталирањеДа
Шифра за меѓународна заштита (IP)IPX5
Заштитни карактеристикиВодоотпорна
Тип на производСлушалки
Боја на производотЗлато
Тип слушалкиЗа двете уши
Стил на носењеЗа во уво
Препорачана употребаПовици/музика
Батерија
Технологија на батеријатаЛитиум-јон (Li-Ion)
Капацитет на батеријата80 mAh
Време за постојано аудиорепродуцирање8 h
Порти и интерфејси
Bluetooth верзија4.0 EDR
Профили на BluetoothA2DP, APT-X, AVRCP, HFP, HSP
Безжичен опсег30 m
Технологија на поврзувањеБезжична
BluetoothДа
Други функции
Број на производите вклучени1 pc(s)
Прирачник за кориснициДа
Број на копчиња3
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Optoma BE6i подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати