Marta MT-1553 прирачник

Marta MT-1553
9 · 1
PDF прирачник
 · 29 страници
Англиски
прирачникMarta MT-1553
КУХОННЫЙ КОМБАЙН С РУЧНЫМ БЛЕНДЕРОМ

Food processor with hand blender

Руководство по эксплуатации

User manual

Посібник з експлуатації

Пайдалану бойынша нұсқаулық

MT-1553

RUS
Руководство по эксплуатации
4
GBR
User manual
7
UKR
Посібник з експлуатації
9
KAZ
Пайдалану бойынша нұсқаулық
11
BLR
Кіраўніцтва па эксплуатацыі
12
DEU
Bedienungsanleitung
13
ITA
Manuale d`uso
15
ESP
Manual de instrucciones
16
FRA
Notice d‟utilisation
17
PRT
Manual de instruções
18
EST
Kasutusjuhend
20
LT
Naudojimo instrukcija
21
LVA
Lietošanas instrukcija
22
FIN
Käyttôohje
24
ISR
תוארוה הלעפה
25
POL
Instrukcja obsługi
26
UZB
Foydalanish bo„yicha yo„riqnoma
27

Погледнете го бесплатно прирачникот за Marta MT-1553 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата блендери и е оценет од 1 луѓе со просек од 9. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Marta MT-1553 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Marta , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Marta да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Marta
MT-1553 | MT-1553
блендер
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Капацитет на бокал0.4 L
Број на брзини2
Дизајн
ТипБлендер со потопување
Отстранлива чинијаДа
Лесно за чистењеДа
Нелизгачко стопалоДа
Приклучок за вклучување/исклучувањеДа
Напојување
Моќност600 W
AC влезна фреквенција50 Hz
AC влезен напон220 - 240 V
НапојувањеНаизменична струја
Материјал
Материјал на сечилотоНерѓосувачки челик
Содржина на пакување
МаталкаДа
МешалкиДа
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Marta MT-1553 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати