LG MS2049F прирачник

LG MS2049F
9.7 · 1
PDF прирачник
 · 29 страници
Англиски
прирачникLG MS2049F

MS2049F

MS2049FS

P/No: MFL47342643

MAGNETRON OVEN

GEBRUIKERSHANDLEIDING
LEES DEZE GEBRUIKERSHANDLEIDING AANDACHTIG VÓÓR GEBRUIK.

FOUR À MICRO-ONDES

MANUEL DE L’UTILISATEUR
LISEZ ATTENTIVEMENT LE PRESENT MANUEL DE L’UTILISATEUR AVANT D’UTILISER L’APPAREIL.
PLEASE READ THIS OWNER’S MANUAL THOROUGHLY BEFORE OPERATING.

MICROWAVE OVEN

OWNER’S MANUAL

Погледнете го бесплатно прирачникот за LG MS2049F тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 1 луѓе со просек од 9.7. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со LG MS2049F или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за LG , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на LG да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
LG
MS2049F | MS2049F
Микробранова печка
8808992707059
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Други функции
Димензии (ШхДхВ)455 x 347 x 284 mm
Функции и програми за готвење
Функција на одмрзнувањеДа
Функција за автоматско готвењеДа
Број на автоматски програми5
Карактеристики
Внатрешен капацитет23 L
Моќност на микробрановата800 W
Вид на отворање на врататаНа извлекување
Димензија на подвижната плоча284 mm
Тип контролирањеНа допир
Боја на производотБела
покажи повеќе
adslot

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за LG MS2049F подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати