LG MC7849H прирачник

LG MC7849H
7.4 · 3
PDF прирачник
 · 66 страници
Англиски
прирачникLG MC7849H
www.lg.com

OWNER’S MANUAL

MICROWAVE OVEN

PLEASE READ THIS OWNER’S MANUAL THOROUGHLY BEFORE OPERATING.

MC7849H
MFL67462601

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за LG MC7849H тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 3 луѓе со просек од 7.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со LG MC7849H или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за LG , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

LG MC7849H спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на LG MC7849H.

Општо
Марка LG
Модел MC7849H
Производ Микробранова печка
EAN 8808992703839, 8808992711346
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Други функции
Димензии (ШхДхВ) 512 x 500 x 312 mm
Конвекција Да
Функции и програми за готвење
Функција на одмрзнување Да
Скара Да
Функција за автоматско готвење Да
Број на автоматски програми 4
Карактеристики
Интегриран часовник Да
Внатрешен капацитет 28 L
Моќност на микробрановата 900 W
Моќност на скарата 1150 W
Вид на отворање на вратата На извлекување
Димензија на подвижната плоча 320 mm
Тип контролирање На допир
Моќ на пареа 2200 W
Боја на производот Бела
Напојување
Поврзано оптоварување 3150 W
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за LG MC7849H подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати