LaCie XtremKey прирачник

LaCie XtremKey
8.4 · 1
PDF прирачник
 · 27 страници
Англиски
прирачникLaCie XtremKey

LACIE USB KEYS: GEBRUIKERSHANDLEIDING

KLIK HIER VOOR TOEGANG TOT EEN ONLINE VERSIE

van dit document. Online gebruikershandleidingen beschikken over up-to-date inhoud,
uitbreidbare illustraties, een eenvoudigere navigatie, en zoekopdrachten.
LaCie 1

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за LaCie XtremKey тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата USB стикови и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со LaCie XtremKey или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за LaCie XtremKey, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на LaCie XtremKey да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

LaCie XtremKey спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на LaCie XtremKey.

Општо
Марка LaCie
Модел XtremKey | LAC9000349
Производ USB стик
EAN 3660619005963, 0132018149997, 3578220000348
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Капацитет 64 GB
USB верзија 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wi-Fi Не
Интерфејс на уред USB тип А
Безбедност
Читач на отпечаток од прст Не
Заштита со лозинка Да
Пристап обезбеден со PIN -
Безбедносни алгоритми 256-bit AES
Други функции
Погонски уред, стапка на пренос 230 MB/s
Работни услови
Оперативна температура (T-T) -30 - 200 °C
Дизајн
Формат Друго
Боја на производот Сребрена
Материјал на куќиште Метал
Заштитни карактеристики Pressure resistance,Shock resistant,Snow resistant,Splash proof,Water resistant
Шифра за меѓународна заштита (IP) IP68
Водоотпорна до 200 m
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за LaCie XtremKey подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати