Intermec CN3 прирачник

Intermec CN3
8.5 · 6
PDF прирачник
 · 212 страници
Англиски
прирачникIntermec CN3
CN3 Mobile
Computer
User's Manual

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Intermec CN3 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Читач на баркодови и е оценет од 6 луѓе со просек од 8.5. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Intermec CN3 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Intermec CN3, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Intermec CN3 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Intermec CN3 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Intermec CN3.

Општо
Марка Intermec
Модел CN3
Производ Читачи на баркодови
EAN 0882658150555
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Дисплеј
Дијагонала на екран 3.5 "
Резолуција на екран 240 x 320 пиксели
Екран LCD
Број на бои на екранот 65536 бои
Екран на допир Да
Меморија
Внатрешна меморија 0.128 GB
Тип внатрешна меморија RAM
Флеш меморија 0.256 GB
Компатибилни мемориски картички miniSD
Максимална големина на мемориска картичка 2 GB
Процесор
Фреквенција на процесор 0.52 GHz
Семејство на процесорот PXA 270
Процесор производителот Intel
Перформанси на ГПС
GPS Не
Софтвер
Инсталиран оперативен систем Windows Mobile 5.0
Функции на безжична LAN
Wi-Fi Да
Безжична технологија Wi-Fi
Wi-Fi стандарди 802.11b,802.11g
Безбедносни алгоритми 802.1x RADIUS,CCX v4,EAP-TLS,EAP-TTLS,LEAP,PEAP,WEP,WPA
Вмрежување
Bluetooth Да
Bluetooth верзија 2.0+EDR
Податочна мрежа -
Камера
Вградена камера -
Аудио
Вграден микрофон Да
Звучници Да
Порти и интерфејси
Интерфејс USB 1.1
Работни услови
Температура на складирање (T-T) -20 - 70 °C
Оперативна температура (T-T) -10 - 50 °C
Работна температура (T-T) 14 - 122 °F
Напојување
Капацитет на батеријата - mAh
Технологија на батеријата Литиум-јон (Li-Ion)
null
Системски барања
Компатибилни оперативни системи Windows Mobile 5.0
Тежина и димензии
Тежина - g
Ширина 81 mm
Длабочина 160 mm
Висина - mm
Технички детали
Боја на производот Црн
Функција на телефон -
Распоред на тастатура Нумерички
Сертификација cUL, GS, CCC, GOST, NOM, HKSI, EN, FCC, ICES, EN,\nAS/ZNS, GB, BSMI, ICASA, RSS, NCC, OFTA, MIC, IDA, R&TTE, WEEE, RoHS
RFID-читач Не
Баркод читач Да
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Intermec CN3 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати