Honeywell 4820i прирачник

Honeywell 4820i
8.9 · 1
PDF прирачник
 · 280 страници
Англиски
прирачникHoneywell 4820i
User’s Guide

2020/4820/4820 i

2D Cordless Imaging System

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Honeywell 4820i тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Читач на баркодови и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.9. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Honeywell 4820i или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Honeywell 4820i, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Honeywell 4820i да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Honeywell 4820i спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Honeywell 4820i.

Општо
Марка Honeywell
Модел 4820i
Производ Читачи на баркодови
EAN 5711045604652
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Скенирање
Резолуција на оптичкиот сензор 752 пиксели
Бранова должина 617 nm
Порти и интерфејси
Стандардни интерфејси USB
Bluetooth Да
Напојување
Влезен напон 3.7 V
Тип батерија Lithium Ion
Тежина и димензии
Тежина 272 g
Перформанси
Боја на производот Black,Orange
Сертификација FCC Part 15, RSS-210, CE, GS, NOM-NYCE, COFETEL, C-Tick
Работни услови
Оперативна температура (T-T) -10 - 50 °C
Температура на складирање (T-T) -40 - 70 °C
Релативна оперативна влажност (H-H) 0 - 95
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Honeywell 4820i подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати