Honeywell 4820i Area Imager прирачник

Honeywell 4820i Area Imager
7.8 · 1
PDF прирачник
 · 284 страници
Англиски
прирачникHoneywell 4820i Area Imager

2020/4820/4820i

2D Cordless Imaging System

User’s Guide

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Honeywell 4820i Area Imager тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Читач на баркодови и е оценет од 1 луѓе со просек од 7.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Honeywell 4820i Area Imager или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Honeywell 4820i Area Imager, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Honeywell 4820i Area Imager да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Honeywell 4820i Area Imager спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Honeywell 4820i Area Imager.

Општо
Марка Honeywell
Модел 4820i Area Imager
Производ Читачи на баркодови
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Скенирање
Стандарди за декодирање PDF417, MicroPDF417, MaxiCode, Data Matrix, QR Code, Aztec, Aztec Mesas, Code 49, EAN/UCC Composite\nCodabar, Code 39, Code 93, Code 128, UPC, EAN, GS1, Codablock, ISBT 128
Работно растојание 1000 mm
Резолуција на оптичкиот сензор 752 пиксели
Бранова должина 617 nm
Порти и интерфејси
Стандардни интерфејси USB
Напојување
Потрошувачка на енергија 180 mA
Други функции
Време на работа 960 мин.
Тежина и димензии
Тежина 272 g
Перформанси
Боја на производот Black,Orange
Сертификација CB IEC60950-1, IEC60825-1 Class 1 LED, FCC Part 15 C, UL 60950-1, RSS-210, cUL CSA C22.2 60950-1-03, CE 1999/5/EC R/TTE EN55022, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3. 2006/95/EC, GS I.T.E., NOM-NYCE, COFETEL, C-Tick mark
Работни услови
Оперативна температура (T-T) -10 - 50 °C
Температура на складирање (T-T) -40 - 70 °C
Релативна оперативна влажност (H-H) 0 - 95
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Honeywell 4820i Area Imager подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати