Honeywell 4820 Cordless Area Imager прирачник

Honeywell 4820 Cordless Area Imager
7 · 1
PDF прирачник
 · 284 страници
Англиски
прирачникHoneywell 4820 Cordless Area Imager

2020/4820/4820i

2D Cordless Imaging System

User’s Guide

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Honeywell 4820 Cordless Area Imager тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Читач на баркодови и е оценет од 1 луѓе со просек од 7. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Honeywell 4820 Cordless Area Imager или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Honeywell 4820 Cordless Area Imager, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Honeywell 4820 Cordless Area Imager да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Honeywell 4820 Cordless Area Imager спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Honeywell 4820 Cordless Area Imager.

Општо
Марка Honeywell
Модел 4820 Cordless Area Imager
Производ Читачи на баркодови
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Скенирање
Резолуција на оптичкиот сензор 752 пиксели
Бранова должина 617 nm
Максимален опсег 10 m
Порти и интерфејси
Стандардни интерфејси USB
Bluetooth Да
Напојување
Влезен напон 3.7 V
Капацитет на батеријата 1800 mAh
Технологија на батеријата Литиум-јон (Li-Ion)
Време на полнење 4 h
Други функции
Време на работа 960 мин.
Максимално работно растојание 10 m
Отпорна на потреси Да
Тежина и димензии
Тежина 255 g
Перформанси
Боја на производот Сива
Шифра за меѓународна заштита (IP) IP41
Сертификација FCC, CE
Работни услови
Оперативна температура (T-T) 0 - 50 °C
Температура на складирање (T-T) -40 - 60 °C
Релативна оперативна влажност (H-H) 0 - 95
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Honeywell 4820 Cordless Area Imager подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати