Honeywell 4800i прирачник

Honeywell 4800i
8.8 · 1
PDF прирачник
 · 280 страници
Англиски
прирачникHoneywell 4800i
User’s Guide

2020/4820/4820 i

2D Cordless Imaging System

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Honeywell 4800i тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Читач на баркодови и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Honeywell 4800i или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Honeywell 4800i, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Honeywell 4800i да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Honeywell 4800i спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Honeywell 4800i.

Општо
Марка Honeywell
Модел 4800i
Производ Читачи на баркодови
EAN 5711045901690
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Други функции
Извор на светло 100000 Lux
Димензии (ШхДхВ) 81 x 135 x 163 mm
Скенирање
Резолуција на оптичкиот сензор 752 пиксели
Бранова должина 617 nm
Напојување
Влезен напон 5 V
Потрошувачка на енергија 382 mA
Тежина и димензии
Тежина 213 g
Перформанси
Боја на производот Black,Orange
Сертификација FCC Part 15, ICES-003, CE, C-Tick, EN55022 Class A, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3
Работни услови
Оперативна температура (T-T) -10 - 50 °C
Температура на складирање (T-T) -40 - 70 °C
Релативна оперативна влажност (H-H) 0 - 95
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Honeywell 4800i подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати