Honeywell 3800i USB Kit прирачник

Honeywell 3800i USB Kit
9.7 · 1
PDF прирачник
 · 168 страници
Англиски
прирачникHoneywell 3800i USB Kit

3800i

Industrial Handheld Linear Imager

3800r

Retail/Commercial Handheld Linear Imager

User’s Guide

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Honeywell 3800i USB Kit тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Читач на баркодови и е оценет од 1 луѓе со просек од 9.7. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Honeywell 3800i USB Kit или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Honeywell 3800i USB Kit, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Honeywell 3800i USB Kit да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Honeywell 3800i USB Kit спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Honeywell 3800i USB Kit.

Општо
Марка Honeywell
Модел 3800i USB Kit
Производ Читачи на баркодови
EAN 4016138960785, 5711045607769, 682017453408, 0682017453408
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Скенирање
Стандарди за декодирање Codabar\nCode 39 including PARAF\nInterleaved 2 of 5\nCode 2 of 5\nMatrix 2 of 5\nCode 11/93/128\nUPC\nEAN/JAN\nChina Post\nGS1 DataBar\nISBT 128 Concatenation
Бранова должина 630 nm
Други функции
Извор на светло 70000 Lux
Димензии (ШхДхВ) 81 x 135 x 163 mm
Порти и интерфејси
Стандардни интерфејси USB
Напојување
Влезен напон 5 V
Потрошувачка на енергија 235 mA
Тежина и димензии
Тежина 213 g
Перформанси
Боја на производот Black,Orange
Сертификација FCC Part 15\nICES-003 Class B\nCE 2004/108/EC EMC\nEN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3\nTUV GS\nNOM-NYCE\nC-Tick
Работни услови
Оперативна температура (T-T) -30 - 50 °C
Температура на складирање (T-T) -40 - 60 °C
Релативна оперативна влажност (H-H) 0 - 95
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Honeywell 3800i USB Kit подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати