Gigaset SL450A GO прирачник

Gigaset SL450A GO
8.3 · 6
PDF прирачник
 · 148 страници
Англиски
прирачникGigaset SL450A GO
Gigaset SL450A GO / LUG IE-UK en / A31008-M2721-L101-1-7619 / Cover_front_LUG.fm / 7/16/15

SL450 A GO

You can find the most up-to-date user
guide at
www.gigaset.com/manuals
User guide online on your
smartphone or tablet:
Download the Gigaset Help app

Погледнете го бесплатно прирачникот за Gigaset SL450A GO тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата телефони и е оценет од 6 луѓе со просек од 8.3. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Gigaset SL450A GO или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Gigaset , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Gigaset да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Gigaset
SL450A GO | S30852-H2721-B1
телефон
4250366844541
Англиски
Упатство за употреба (PDF)
Перформанси
Телефонска секретаркаДа
Време на снимање55 мин.
Intercom-
Број на мелодии22
Компатибилно со GAPДа
Функции за управување
КалендарДа
АлармДа
Функции на телефон
Short Message Service (SMS)Да
Можност за повеќе слушалки6
Известување со вибрацијаДа
Капацитет на именикот500 влезови
Интерфон-
Дисплеј
Вграден дисплејДа
ЕкранLCD
Резолуција на екран240 x 320 пиксели
Екран со задно светлоДа
Дијагонала на екран2.4 "
Дизајн
Осветлени копчињаДа
Боја на производотЦрна, сребрена
Вид на монтирањеЗа биро
Телефон за постари лица-
Копчиња за заднинско светлоДа
Други функции
Приказ на часовник/датумДа
Содржина на пакување
Број на вклучени слушалки1
Тежина и димензии
Димензии на слушалката (Ш x Д x В)51 x 19 x 130 mm
Тежина на слушалката104 g
Димензии на основата105 x 46 x 132 mm
Тежина на основата120 g
Напојување
Технологија на батеријатаЛитиум-јон (Li-Ion)
Поддржан број на батерии1
Време на мирување200 h
Време за разговори12 h
Управување со повик
ИД на повикувачДа
Порти и интерфејси
Безжична врскаНе
Поврзување на слушалката2.5 мм
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Gigaset SL450A GO подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати