Fakir FIlter Pro прирачник

Fakir FIlter Pro
8.4 · 1
PDF прирачник
 · 172 страници
Англиски
прирачникFakir FIlter Pro

FILTER PRO

Benutzerhandbuch
User Manual
Kullanım Kılavuzu
Руководство По Эксплуатации



DE
Beutelloser Staubsauger
EN Bagless Vacuum Cleaner
TR Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
RU 
AR


Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Fakir FIlter Pro тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Правосмукалки и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Fakir FIlter Pro или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Fakir FIlter Pro, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Fakir FIlter Pro да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Fakir FIlter Pro спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Fakir FIlter Pro.

Општо
Марка Fakir
Модел FIlter Pro
Производ Правосмукалка
EAN 8690394211322
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Напојување
Максимална влезна сила 800 W
Годишна потрошувачка на енергија 27 kWh
Променлива моќност Да
Контрола на напојување Електронски
Напојување Наизменична струја
AC влезен напон 220-240 V
AC влезна фреквенција 50/60 Hz
Ергономски
Должина на кабелот 8 m
Складирање на жицата Да
Автоматско собирање на кабел Да
Индикатор за полн контејнер за прав Да
Помош за паркирање/складирање Да
Број на положби за паркирање/складирање 2
Оддел за складирање Не
Рачка за складирање на додатокот Да
Штитник за ѕидови -
Рачка/рачки за носење Да
Количина на рачки 2
Контроли на рачката Да
Мек фат Не
Приклучок за вклучување/исклучување Да
Тип контролирање Buttons,Rotary
Дизајн
Тип Цилиндричен вакум
Вид на чистење Суво
Тип сад за прашина Без вреќичка
Dust capacity 4.5 L
Боја на производот Бордо
Тип цевка Телескопски
Тип заклучување на цевката Копче
Број на делови на цевката 2
Материјал на цевка Алуминиум
Должина на цевка 98 mm
Флексибилно црево Да
Должина на црево 1.8 m
Содржина на пакување
Вклучени се четки за правосмукалка Cleaning brush,Turbo brush,Universal brush
Повеќенаменска алатка Да
Рачно Да
Перформанси
Филтрирање на вшмуканиот воздух Active-air-clean,Air-clean,Allergy Plus,Allergy filter,Carbon,HEPA,Hygiene Filter
Метод на одделување на отпадот Циклонско
HEPA-класа HEPA 13
Број на фази за филтрирање на воздухот 9
Филтер за заштита на моторот Да
Променлив филтер Да
Филтер што се пере Да
Соодветна намена Насловна
Површини за чистење Bare floor,Carpet,Hard floor,Stair steps,Upholstery
Ниво на бучава 69 dB
Режим за тивко Да
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Fakir FIlter Pro подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати