Electrolux EMS26415X прирачник

Electrolux EMS26415X
7.8 · 4
PDF прирачник
 · 40 страници
Англиски
прирачникElectrolux EMS26415X
Microwave oven
EMS26415

User Manual

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Electrolux EMS26415X тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 4 луѓе со просек од 7.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Electrolux EMS26415X или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Electrolux , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Electrolux EMS26415X спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Electrolux EMS26415X.

Општо
Марка Electrolux
Модел EMS26415X
Производ Микробранова печка
EAN 5018988138757
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Тежина и димензии
Тежина 35000 g
Други функции
Димензии (ШхДхВ) 455 x 594 x 542 mm
Конвекција Да
Функции и програми за готвење
Функција на одмрзнување Да
Скара Да
Карактеристики
Интегриран часовник Да
Внатрешен капацитет 38 L
Моќност на микробрановата 1000 W
Моќност на скарата 1500 W
Позиција на апаратот Вграден
Тип контролирање Ротирачка
Боја на производот Нерѓосувачки челик
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Electrolux EMS26415X подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати