Electrolux EMS26415K прирачник

Electrolux EMS26415K
7.9 · 1
PDF прирачник
 · 100 страници
Англиски
прирачникElectrolux EMS26415K
Microwave oven
Forno a microonde
Izaralı mikrodalga
EMS26415

User Manual

Manuale per l’utente

Kullanma kilavuzu

Погледнете го бесплатно прирачникот за Electrolux EMS26415K тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 1 луѓе со просек од 7.9. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Electrolux EMS26415K или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Electrolux , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Electrolux да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Electrolux
EMS26415K | EMS26415K
Микробранова печка
5018988138719
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Тежина и димензии
Тежина18500 g
Други функции
Димензии (ШхДхВ)459 x 594 x 437 mm
Функции и програми за готвење
Функција на одмрзнувањеДа
Функција за повторно загревањеДа
СкараДа
Карактеристики
Интегриран часовникДа
Внатрешен капацитет26 L
Моќност на микробрановата900 W
Моќност на скарата1000 W
Вид на отворање на врататаНа туркање
Позиција на апаратотВграден
Тип контролирањеРотирачка
Боја на производотЦрн
покажи повеќе
adslot

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Electrolux EMS26415K подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати