Electrolux EMM21000W прирачник

Electrolux EMM21000W
5.1 · 1
PDF прирачник
 · 140 страници
Македонец
прирачникElectrolux EMM21000W

EMM21150

Інструкція з експлуатації
Упутство за употребу
Lietošanas pamācība
Vartotojo vadovas
Прирачник за корисникот
Руководства пользователя
Kasutusjuhend
Пайдаланушы нұсқаулығы

Мікрохвильова піч

Микроталасна пећница

Mikroviļņu krāsns

Mikrobangų krosnelė

Микробранова печка

Микроволновая печь

Mikrolaineahi

Микротолқынды пеш

Погледнете го бесплатно прирачникот за Electrolux EMM21000W тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 1 луѓе со просек од 5.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Македонец Дали имате прашање во врска со Electrolux EMM21000W или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Electrolux , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Electrolux да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Electrolux
EMM21000W | EMM21000W
Микробранова печка
7332543096572
Македонец
Упатство за употреба (PDF)
Тежина и димензии
Ширина485 mm
Длабочина422 mm
Висина287 mm
Тежина12950 g
Внатрешни димензии (Ш x Д x В)304 x 304 x 185 mm
Карактеристики
Тип контролирање-
Моќност на микробрановата800 W
Внатрешен капацитет18.5 L
Вид на отворање на врататаНа туркање
Димензија на подвижната плоча270 mm
Вграден дисплејНе
Боја на производотБела
Функции и програми за готвење
Функција за повторно загревањеДа
Функција на одмрзнувањеДа
Други функции
Барања за моќност230V
Напојување
Поврзано оптоварување1250 W
покажи повеќе
adslot

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Electrolux EMM21000W подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати