Dyson DC45 прирачник

Dyson DC45
8.1 · 15
PDF прирачник
 · 9 страници
Англиски
прирачникDyson DC45

OPERATING MANUAL

GUIDE D’UTILISATION

ASSEMBLY ASSEMBLAGE

WASH FILTER

Wash filter with cold water at least every month.

LAVER LE FILTRE

Laver le filtre à l’eau froide une fois par mois minimum.

REGISTER TODAY

3 easy ways to register
your 2 year warranty.

ENREGISTREMENT

3 façons faciles de vous enregistrer pour
bénéficier d’une garantie de 2 ans.

clikclik

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Dyson DC45 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Правосмукалки и е оценет од 15 луѓе со просек од 8.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Dyson DC45 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Dyson DC45, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Dyson DC45 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Dyson DC45 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Dyson DC45.

Општо
Марка Dyson
Модел DC45 | 64467-01
Производ Правосмукалка
EAN 5025155014660, 0502515501466
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Дизајн
Тип сад за прашина Без вреќичка
Капацитет за прав - суво - L
Капацитет за прав - мокро 0.35 L
Боја на производот Nickel,Silver
Тип сад за прашина Без вреќичка
Боја на производот Сива
Перформанси
Вид на чистење -
Метод на одделување на отпадот Циклонско
Филтрирање на вшмуканиот воздух -
Напојување
Моќ на вшмукување 65
Време на работа 20 мин.
Напон на батеријата 22.2 V
Време на полнење - h
Време на работа 20 мин.
Напон на батеријата - V
Време на полнење - h
Технологија на батеријата Литиум-јон (Li-Ion)
Напојување Батерија
Тежина и димензии
Тежина 2300 g
Тежина 2300 g
Содржина на пакување
Монтирање правосмукалка Да
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Dyson DC45 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати