Dyson DC34 Animal прирачник

Dyson DC34 Animal
5.1 · 1
PDF прирачник
 · 12 страници
Англиски
прирачникDyson DC34 Animal
OPERATING MANUAL
REGISTER
YOUR DYSON
2YEAR
GUARANTEE
TODAY
WASH FILTER
Wash your filter with cold water regularly or as required.
ASSEMBLY
MAX
POWER
=
HIGH
CONSTANT
SUCTION
POWER
=
1
2
clickFULLY CHARGED

DC34 ANIMAL

MAX
MAX

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Dyson DC34 Animal тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Рачни правосмукалки и е оценет од 1 луѓе со просек од 5.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Dyson DC34 Animal или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Dyson DC34 Animal, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Dyson DC34 Animal да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Dyson DC34 Animal спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Dyson DC34 Animal.

Општо
Марка Dyson
Модел DC34 Animal | DC34 ANIMAL
Производ Рачна правосмукалка
EAN 5025155011331, 0879957005259
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Напојување
Тип батерија -
Време на полнење 3.5 h
Време на работа 15 мин.
Напон на батеријата - V
Технологија на батеријата Литиум-јон (Li-Ion)
Перформанси
Филтрирање на вшмуканиот воздух -
Вид на чистење Суво
Тежина и димензии
Тежина 1500 g
Содржина на пакување
Наставка - тенка цевка Да
Монтирање правосмукалка Не
Дизајн
Тип сад за прашина Без вреќичка
Капацитет за прав - суво - L
Боја на производот Black,Purple
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Dyson DC34 Animal подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати