Domo DO9094W прирачник

Domo DO9094W
8.1 · 2
PDF прирачник
 · 28 страници
Англиски
прирачникDomo DO9094W
HANDLEIDING
MODE D’EMPLOI
GEBRAUCHSANLEITUNG
INSTRUCTION BOOKLET
vod k použití
ELEKTRONISCHE KEUKENWEEGSCHAAL
BALANCE DE CUISINE ÉLECTRONIQUE
ELEKTRISCHE KÜCHENWAAGE
ELECTRONIC KITCHEN SCALE
KUCHYŇSKÁ VÁHA

DO9094W

Погледнете го бесплатно прирачникот за Domo DO9094W тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Кујнски ваги и е оценет од 2 луѓе со просек од 8.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Domo DO9094W или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Domo , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Domo да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Domo
DO9094W | DO9094W
Кујна вага
5411397009920
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Карактеристики
Максимален капацитет за тежина5 kg
Прецизност1 g
ТипЕлектронска кујнска вага
Функција за празна тежинаДа
Мерење течностиДа
Боја на производотGreen, White
Капацитет на бокал2 L
Автоматско исклучувањеДа
Дисплеј
Тип екранLCD
Податоци за пакувањето
Вклучени се батерииНе
Вклучен садДа
Батерија
Тип батеријаAAA
Поддржан број на батерии2
Индикатор за ниско ниво на батеријаДа
Други функции
Димензии (ШхДхВ)290 x 23 x 18 mm
Тежина и димензии
Тежина1000 g
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Domo DO9094W подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати