Domo DO9051G прирачник

Domo DO9051G
7.5 · 2
PDF прирачник
 · 40 страници
Англиски
прирачникDomo DO9051G
HANDLEIDING
MODE D’EMPLOI
GEBRAUCHSANLEITUNG
INSTRUCTION BOOKLET
VOD K POUŽITÍ

CULINAIRE THERMOMETER

THERMOMÈTRE CULINAIRE

KULINARISCHE THERMOMETER

CULINARY THERMOMETER

KUCHYŇSKÝ TEPLOMĚR

DO301CT

Погледнете го бесплатно прирачникот за Domo DO9051G тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Скари и е оценет од 2 луѓе со просек од 7.5. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Domo DO9051G или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Domo , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Domo да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Domo
DO9051G | DO9051G
Скара
5411397010315
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Дизајн
Вградена способностНе
Боја на производотНерѓосувачки челик
Форма на површината за готвењеЧетириаголен
Материјал на куќиште-
Формат-
Тип горна површинаРешетка
Површина за готвење (Ш x Д)230 x 295 mm
КапакДа
Слој што не се лепиДа
Перформанси
Вкупно напојување1800 W
ТипКонтактна скара
Извор на топлинаЕлектричен
Функција за чадење-
Број на рингли/зони за готвење1
ПреносливоДа
Ергономски
Лесно движечки тркала-
НогалкиНе
Број на ногалки0 ногарка(и)
Лесно за чистењеДа
Тежина и димензии
Ширина- mm
Длабочина- mm
Висина- mm
Ширина- mm
Длабочина- mm
Висина- mm
Ширина- mm
Длабочина- mm
Висина- mm
Технички детали
Боја на производотНерѓосувачки челик
Материјал на куќиште-
ФорматЧетириаголен
Слој што не се лепиДа
Лесно за чистењеДа
Напојување
Моќност1800 W
Моќност1800 W
Карактеристики
Број на рингли/зони за готвење1
Вградена способностНе
Боја на производотНерѓосувачки челик
Материјал на куќиште-
ФорматЧетириаголен
Тип горна површинаРешетка
Површина за готвење (Ш x Д)230 x 295 mm
КапакДа
Број на рингли/зони за готвење1
НогалкиНе
Број на ногалки0 ногарка(и)
Слој што не се лепиДа
Лесно за чистењеДа
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Domo DO9051G подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати