Domo DO9050BQ прирачник

Domo DO9050BQ
6.2 · 1
PDF прирачник
 · 26 страници
Англиски
прирачникDomo DO9050BQ
HANDLEIDING
MODE D’EMPLOI
GEBRAUCHSANLEITUNG
INSTRUCTION BOOKLET
VOD K POUŽITÍ
PRODUCT OF
INDOOR OUTDOOR BARBECUE
BARBECUE INTERIEUR EXTERIEUR
INDOOR OUTDOOR GRILL
INDOOR OUTDOOR BARBECUE

DO9050BQ

Погледнете го бесплатно прирачникот за Domo DO9050BQ тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Скари и е оценет од 1 луѓе со просек од 6.2. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Domo DO9050BQ или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Domo , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Domo да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Општо
Domo
DO9050BQ | DO9050BQ
Скара
5411397010179
Англиски
Упатство за користење (PDF)
Перформанси
Извор на топлинаЕлектричен
Тип уредПод
Приспособлив термостатДа
Вкупно напојување2000 W
ТипСкара
Функција за чадењеНе
Инфрацрвена ринглаНе
Приспособлив термостатДа
Ергономски
Отстранлива фиока за капкиДа
Полица за складирањеДа
Лесно движечки тркалаНе
НогалкиДа
Дизајн
Боја на производотЦрн
Материјал на куќиштеНерѓосувачки челик
Форма на површината за готвењеТркалезен
Вградена способностНе
Формат-
Тип горна површинаСито
КапакДа
Карактеристики на капакКапак кој се отвора
Боја на производотЦрн
Материјал на куќиштеНерѓосувачки челик
Тежина и димензии
Ширина- mm
Длабочина- mm
Висина- mm
Ширина- mm
Длабочина- mm
Висина- mm
покажи повеќе

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Domo DO9050BQ подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати