Cuisinart CH4DCE прирачник

Cuisinart CH4DCE
6.8 · 1
PDF прирачник
 · 56 страници
Англиски
прирачникCuisinart CH4DCE
Instructions - Hinweise - Instructies - Istruzioni - Instrucciones CH4DCE/CH4E
Mini préparateur
Mini processor
Mi i é t

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Cuisinart CH4DCE тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Кујнски машини и е оценет од 1 луѓе со просек од 6.8. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Cuisinart CH4DCE или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Cuisinart CH4DCE, а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Cuisinart CH4DCE да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Cuisinart CH4DCE спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Cuisinart CH4DCE.

Општо
Марка Cuisinart
Модел CH4DCE | CH4DCE
Производ Кујнска машина
EAN 3030050042795, 3030050045888
Јазик Англиски
Вид на документ Упатство за користење (PDF)
Карактеристики
Лесно за чистење Да
Капацитет на бокал 0.95 L
Нелизгачко стопало Да
Кршење мраз Да
Вклучено сечило од нерѓосувачки челик Да
Боја на производот Silver,Transparent
Функција за пулсирање -
Број на брзини -
Напојување
Моќност 250 W
Тежина и димензии
Тежина 1800 g
Ширина 150 mm
Длабочина 170 mm
Висина 230 mm
Содржина на пакување
Лопатка Да
Секач на зеленчук Да
Материјал
Материјал на садот Пластика
Материјал Поликарбонат
Податоци за пакувањето
Тежина на пакување 1900 g
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Cuisinart CH4DCE подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати