Clatronic KA 3473 прирачник

Clatronic KA 3473
8.5 · 2
PDF прирачник
 · 56 страници
Англиски
прирачникClatronic KA 3473

Bedienungsanleitung/Garantie

Gebruiksaanwijzing • Mode d’emploi

Instrucciones de servicio • Istruzioni per l’uso

Instruction Manual • Instrukcja obsługi/Gwarancja

Használati utasítás • Інструкція з експлуатації

Руководство по эксплуатации •

Kaffeeautomat

Automatisch koffiezetapparaat • Cafetière automatique • Cafetera automática

Macchina per caffè automatica • Automatic Coffee Maker • Automatyczny ekspres do kawy

Automata kávéfőző • Автоматична кавоварка • Автоматическая кофеварка

KA 3473

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Clatronic KA 3473 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Кафемати и е оценет од 2 луѓе со просек од 8.5. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Clatronic KA 3473 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Clatronic , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Clatronic KA 3473 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Clatronic KA 3473.

Општо
Марка Clatronic
Модел KA 3473
Производ Кафемат
EAN 4006160635904
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Перформанси
Капацитет во шолји 14 шолји
Тип влез за кафе Мелено кафе
Тип апарат за кафе -
Капацитет на резервоар за вода 1.5 L
Вградена мелница Не
Загреана плоча Да
Филтер за вода Да
Тип на производ Апарат за филтер кафе
Позиција на апаратот Врз работна површина
Ергономски
Индикатор на ниво на вода Да
Складирање на жицата Да
Боја на производот Сина
Материјал на куќиште -
Тип контролирање Копчиња
Вграден дисплеј Не
Тежина и димензии
Ширина 190 mm
Длабочина 205 mm
Висина 330 mm
Напојување
Автоматско исклучување Да
Моќност 900 W
AC влезен напон 230 V
AC влезна фреквенција 50 Hz
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Clatronic KA 3473 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати