Clatronic KA 3459 прирачник

Clatronic KA 3459
6.7 · 1
PDF прирачник
 · 36 страници
Англиски
прирачникClatronic KA 3459

Bedienungsanleitung/Garantie

Gebruiksaanwijzing • Mode d’emploi
Instrucciones de servicio • Istruzioni per l’uso
Instruction Manual • Instrukcja obsługi/Gwarancja
Használati utasítás • Інструкція з експлуатації
Руководство по эксплуатации

KA 3459 T

Kaffee- / Teeautomat

Koffie- / Theezetapparaat • Machine à café / thé • Máquina de café / té • Macchina per la preparazione
di caffè / te • Coffee / Tea Maker • Urządzenie do przygotowywania kawy / herbaty • Kávé- / teafőző
Кавоварка / апарат для приготування чаю • Устройство приготовления кофе / чая
29.03.2012 12:35:00 Uhr HF

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Clatronic KA 3459 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Кафемати и е оценет од 1 луѓе со просек од 6.7. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Clatronic KA 3459 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Clatronic , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Clatronic KA 3459 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Clatronic KA 3459.

Општо
Марка Clatronic
Модел KA 3459
Производ Кафемат
Јазик Англиски
Вид на документ PDF

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Clatronic KA 3459 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати