Clatronic KA 3328 прирачник

Clatronic KA 3328
6.1 · 1
PDF прирачник
 · 64 страници
Англиски
прирачникClatronic KA 3328

Kaffeeautomat

Automatisch kofezetapparaat • Cafetière automatique • Cafetera automática
Cafeteira Automática • Macchina per caffè automatica • Automatic Coffee Maker
Automatyczny ekspres do kawy • Automatický kávovar • Automata kávéfőző
Автоматична кавоварка • Автоматическая кофеварка

KA 3328

KA3328_IM_new2 23.06.16

Bedienungsanleitung / Garantie

Gebruiksaanwijzing • Mode d’emploi • Instrucciones de servicio • Manual de instruções
Istruzioni per l’uso • Instruction Manual • Instrukcja obsługi / Gwarancja • Návod k použití
Használati utasítás • Інструкція з експлуатації • Руководство по эксплуатации

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Clatronic KA 3328 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Кафемати и е оценет од 1 луѓе со просек од 6.1. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Clatronic KA 3328 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Clatronic , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Clatronic KA 3328 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Clatronic KA 3328.

Општо
Марка Clatronic
Модел KA 3328
Производ Кафемат
EAN 4006160631265
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Перформанси
Капацитет во шолји 10 шолји
Тип на производ Апарат за филтер кафе
Тип влез за кафе Зрна кафе
Функција против капење Да
Тип апарат за кафе -
Вградена мелница Не
Позиција на апаратот Врз работна површина
Други функции
Тип Кафе
Ергономски
Индикатор на ниво на вода Да
Осветлен прекинувач за вклучување/исклучување Да
Нелизгачко стопало Да
Отстранлив сад со филтер Да
Вграден дисплеј Не
Боја на производот Black,Stainless steel
Материјал на куќиште -
Напојување
Моќност 870 W
AC влезна фреквенција 50 Hz
AC влезен напон 220-240 V
Функции и програми за готвење
Правење кафе Да
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Clatronic KA 3328 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати