Clatronic KA 3327 прирачник

Clatronic KA 3327
5.3 · 1
PDF прирачник
 · 64 страници
Англиски
прирачникClatronic KA 3327

Kaffeeautomat

Automatisch kofezetapparaat • Cafetière automatique • Cafetera automática
Cafeteira Automática • Macchina per caffè automatica • Automatic Coffee Maker
Automatyczny ekspres do kawy • Automatický kávovar • Automata kávéfőző
Автоматична кавоварка • Автоматическая кофеварка

KA 3327

KA3327_IM_new2 23.06.16

Bedienungsanleitung / Garantie

Gebruiksaanwijzing • Mode d’emploi • Instrucciones de servicio • Manual de instruções
Istruzioni per l’uso • Instruction Manual • Instrukcja obsługi / Gwarancja • Návod k použití
Használati utasítás • Інструкція з експлуатації • Руководство по эксплуатации

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Clatronic KA 3327 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Кафемати и е оценет од 1 луѓе со просек од 5.3. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Clatronic KA 3327 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Clatronic , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Clatronic KA 3327 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Clatronic KA 3327.

Општо
Марка Clatronic
Модел KA 3327
Производ Кафемат
EAN 4006160631272
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Перформанси
Позиција на апаратот Врз работна површина
Тип на производ Апарат за филтер кафе
Капацитет на резервоар за вода 1 L
Тип апарат за кафе Полуавтоматски
Тип влез за кафе Мелено кафе
Резервоар за сварено кафе Бокал
Капацитет во шолји 10 шолји
Вградена мелница -
Прилагодлива јачина на кафе -
Број на одводи 1
Систем за топла вода -
Функција против капење Да
Функции и програми за готвење
Правење кафе Да
Правење еспресо -
Правење капучино -
Ергономски
Боја на производот Silver,White
Вграден дисплеј Не
Индикатор на ниво на вода Да
Осветлен прекинувач за вклучување/исклучување Да
Расклоплив држач за филтер Да
Напојување
Моќност 870 W
AC влезен напон 220 - 240 V
AC влезна фреквенција 50 Hz
Автоматско исклучување Да
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Clatronic KA 3327 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати