Candy CMG 2071 M прирачник

Candy CMG 2071 M
7.6 · 11
PDF прирачник
 · 185 страници
Англиски
прирачникCandy CMG 2071 M

CMG 2071M

FORNO A MICROONDE
Manuale I struzioni
MICROWAVE OVEN
Owner's manual
FOUR À MICRO-ONDES
Manuel d'instructions
MIKROWELLENGERÄT
Bedienungsanleitung
HORNO MICROONDAS
Manual de usuario
FORNO MICROONDAS
Manual do utilizador
MAGNETRON
Gebruikershandleiding
MIKROBØLGEOVN
Brukerhåndbok
MIKROBØLGEOVN
Ejerens brugsanvisning
MIKROAALTOUUNI
Käyttäjän Opas
MIKROVÅGSUGN
FR
GB
IT
DE
ES
PT
NL
NO
DA
FL
SE

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Candy CMG 2071 M тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 11 луѓе со просек од 7.6. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Candy CMG 2071 M или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

индекс

Треба помош?

Дали имате прашање за Candy , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Candy CMG 2071 M спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Candy CMG 2071 M.

Општо
Марка Candy
Модел CMG 2071 M
Производ Микробранова печка
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Тежина и димензии
Ширина 450 mm
Длабочина 370 mm
Висина 260 mm
Тежина 12100 g
Карактеристики
Внатрешен капацитет 20 L
Тип контролирање Ротирачка
Моќност на микробрановата 700 W
Моќност на скарата 1000 W
Интегриран часовник Не
Вид на отворање на вратата На извлекување
Димензија на подвижната плоча 245 mm
Внатрешно светло Да
Вграден дисплеј Не
Боја на производот Бела
Функции и програми за готвење
Број на автоматски програми 3
Скара Да
Други функции
Димензии на пакетот (Ш x Д x В) 496 x 354 x 294 mm
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Candy CMG 2071 M подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати