Bosch HMT84M461 прирачник

Bosch HMT84M461
8.4 · 1
PDF прирачник
 · 60 страници
Англиски
прирачникBosch HMT84M461

3FHJTUFS

\RXU

QHZGHYLFHRQ

0\%RVFKQRZDQG

JHWIUHHEHQHILWV

CPTDIIPNFDPN

XFMDPNF

[el]
Οδηγíες χρήσεως 2
[
en]
nstruction manual 16
[
es]
Instrucciones de uso 29
[
pt]
Instruções de serviço
Φούρνος μικροκυμάτων
Microwave
Microondas
Microondas
43

Microwave

HMT84M421 HMT84M451

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Bosch HMT84M461 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 1 луѓе со просек од 8.4. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Bosch HMT84M461 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Bosch , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Bosch HMT84M461 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Bosch HMT84M461.

Општо
Марка Bosch
Модел HMT84M461
Производ Микробранова печка
EAN 4242002491028
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Тежина и димензии
Тежина 17000 g
Внатрешни димензии (Ш x Д x В) 337 x 354 x 215 mm
Други функции
Димензии (ШхДхВ) 513 x 408 x 305 mm
Барања за моќност 230 V, 10 A
Карактеристики
Интегриран часовник Да
Внатрешен капацитет 25 L
Моќност на микробрановата 900 W
Број на нивоа на јачина 5
Позиција на апаратот Вграден
Димензија на подвижната плоча 315 mm
Должина на кабелот 1.3 m
Вграден дисплеј Да
Боја на производот Црн
Функции и програми за готвење
Број на автоматски програми 7
Напојување
Поврзано оптоварување 1450 W
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Bosch HMT84M461 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати