Bosch HMT35M653 прирачник

Bosch HMT35M653
8.9 · 5
PDF прирачник
 · 52 страници
Англиски
прирачникBosch HMT35M653
[en] Instruction manual .....................................2
[es] Instrucciones de uso ................................17
[pt] Instruções de serviço .............................. 33
HMT35M653
Microwave
Microondas
Microondas

Прирачник

Погледнете го бесплатно прирачникот за Bosch HMT35M653 тука. Овој прирачник спаѓа во категоријата Микробранови печки и е оценет од 5 луѓе со просек од 8.9. Овој прирачник е достапен на следниве јазици: Англиски Дали имате прашање во врска со Bosch HMT35M653 или дали Ви треба помош? Поставете го Вашето прашање овде

Треба помош?

Дали имате прашање за Bosch , а одговорот го нема во упатството? Поставете го Вашето прашање овде. Јасно и сеопфатно опишете го Вашиот проблем и Вашето прашање. Колку подобро се опишани Вашиот проблем и прашање, толку полесно ќе им биде на другите сопственици на Samsung Galaxy A7 да ви дадат соодветен одговор.

Број на прашања: 0

Bosch HMT35M653 спецификации

Подолу ќе ги најдете спецификациите на производот како и на прирачникот на Bosch HMT35M653.

Општо
Марка Bosch
Модел HMT35M653
Производ Микробранова печка
EAN 4242002489933
Јазик Англиски
Вид на документ PDF
Карактеристики
Позиција на апаратот Вграден
Боја на производот Нерѓосувачки челик
Внатрешен капацитет 36 L
Тип контролирање Buttons,Rotary
Моќност на микробрановата 1000 W
Број на нивоа на јачина 5
Подвижна плоча Не
Вграден дисплеј Да
Интегриран часовник Да
Должина на кабелот 1.5 m
Сертификација CE, VDE
Тежина и димензии
Ширина 595 mm
Длабочина 563 mm
Висина 454 mm
Тежина 26000 g
Внатрешни димензии (Ш x Д x В) 430 x 345 x 242 mm
Димензии на одделот за инсталирање (Ш x Д x В) 560 x 550 x 450 mm
Ширина на пакување 670 mm
Длабочина на пакување 660 mm
Висина на пакување 570 mm
Тежина на пакување 30000 g
Напојување
Поврзано оптоварување 1220 W
AC влезен напон 220-240 V
AC влезна фреквенција 50 Hz
Струја 10 A
покажи повеќе

Најчесто Поставувани Прашања

Не можете да го најдете одговорот на Вашето прашање во прирачникот? Одговорот на Вашето прашање може да го најдете во НПП за Bosch HMT35M653 подолу.

Вашето прашање не е наведено? Поставете го Вашето прашање овде

Нема резултати